2026 m. gegužės 28 d. Molėtų r. VVG pirmininkė ir administravimo vadovė Dalia Mikelinskienė, kartu su kitais Vietos veiklos grupių tinklo atstovais, lankėsi Kaune vykusiose iškilmingose Lietuvos Žemės Ūkio Rūmų 100-mečio jubiliejaus iškilmėse.
Renginio metu vyko Šv. Mišios Kauno šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, iškilminga vienybės eisena bei jubiliejinis minėjimas Žemės ūkio rūmų Didžiojoje salėje. Dalyvavimas šioje istorinėje šventėje kartu su valdžios atstovais, užsienio svečiais ir socialiniais partneriais – puiki proga stiprinti institucinę bendrystę.
Nuoširdžiai sveikiname Žemės ūkio rūmus su įspūdingu šimtmečiu! Grįžtame su pakilia nuotaika ir įkvepiančia bendrystės patirtimi!




